Škola v přírodě

ŠVP květen 2022

V pondělí 9. května 2022 odjíždíme autobusem na školu v přírodě.

Ráno 9. 5. přijdou děti do školy jako normálně na výuku, tedy v 8,00 hodin.

Autobus bude přistaven v 8,45 hodin, čas odjezdu je v 9,00 hodin od budovy školy.
(O příjezdu do Maxova Vás budeme informovat na webových stránkách školy a také emailem.)
Návrat ze školy v přírodě bude v pátek 13. května mezi 13,30 – 14,00 hodin (z Maxova budeme vyjíždět v 12,00 hodin).

Zavazadla můžete přivézt do školy již v pondělí ráno, zavazadla uložíme v tělocvičně.
Prosíme, abyste dětem jejich zavazadla viditelně podepsali.
Zavazadla též můžete přivézt až k odjezdu autobusu.

Ráno před odjezdem si od rodičů vybereme následující:

1. Vyplněný formulář o bezinfekčnosti s datem 9. 5. 2022.
  2. Krabičku s léky a s návodem jejich užívání. Krabičku i léky zřetelně podepsanou a dobře uzavřenou.
  3. Tři dopisy nebo pohlednice (ne více). Předem napsané a očíslované dopisy či pohlednice můžete předat třídní učitelce již dříve. Paní učitelka je bude na ŠvP dětem postupně předávat.

Na cestu dejte dětem takovou svačinu, kterou děti stihnou do večera sníst a v teple se nezkazí. Nejsou vhodné čokolády nebo sušenky s čokoládou (v teple se roztečou). Na pití dejte dětem nejlépe čistou vodu (při rozlití si tak děti nezalepí batoh a věci v něm).

Nedávejte dětem s sebou mobilní telefony, tablety či jinou elektroniku. Naopak jim přibalte oblíbenou knížku, karty nebo deskovou hru.

Zabalte dětem spíše starší oblečení, které mohou umazat. Nedávejte jim příliš mnoho věcí. Pokud je to možné, věci jim označte. Důležité jsou pevné boty na výlety, které dítě netlačí, dobrou nepromokavou bundu nebo kvalitní pláštěnku a dostatečně velký batůžek na výlety, do kterého se pohodlně vejde pláštěnka, svačina i lahev s pitím.

Doplatek na školu v přírodě – platbu 3 655 Kč posílejte na Konto dítěte ZŠ číslo účtu 2701864804/2010 nejpozději do 15. 5. 2022. Do poznámky uveďte jméno a příjmení dítěte. Pokud vypravujete více sourozenců, pošlete částku za každého zvlášť, platby neslučujte, děkujeme.

Na pobyt se moc těšíme a věříme, že se dětem bude na škole v přírodě líbit a že si užijí spoustu zajímavých zážitků.