Školní rok 2022/2023

Pěší výlet do Měšic

Velikonoční tvoření

Keramika 1. 4. 2022

Vyrobit si vlastní hrníček a misku je výzva. My jsme to však krásně zvládli! Těšíme se na glazurování a až si každý bude moct dát něco dobrého na zub ze své misky.  Vyrobit si vlastní hrníček a misku je výzva. My jsme to však krásně zvládli! Těšíme se na glazurování a až si každý bude moct dát něco dobrého na zub ze své misky.  Vyrobit si vlastní hrníček a misku je výzva. My jsme to však krásně zvládli! Těšíme se na glazurování a až si každý bude moct dát něco dobrého na zub ze své misky.  Vyrobit si vlastní hrníček a misku je výzva. My jsme to však krásně zvládli! Těšíme se na glazurování a až si každý bude moct dát něco dobrého na zub ze své misky.  Vyrobit si vlastní hrníček a misku je výzva. My jsme to však krásně zvládli! Těšíme se na glazurování a až si každý bude moct dát něco dobrého na zub ze své misky.  Vyrobit si vlastní hrníček a misku je výzva. My jsme to však krásně zvládli! Těšíme se na glazurování a až si každý bude moct dát něco dobrého na zub ze své misky.  Vyrobit si vlastní hrníček a misku je výzva. My jsme to však krásně zvládli! Těšíme se na glazurování a až si každý bude moct dát něco dobrého na zub ze své misky.

Zdravé stravování 12. ledna 2022

a pomohly sestavit zdravý plán pro kamaráda Bruna.

Děti se naučily, z jakých potravin by měl být sestavený zdravý talíř. Nakreslily si svou zdravou svačinku a pomohly sestavit zdravý plán pro kamarády Bruna. Děti se naučily, z jakých potravin by měl být sestavený zdravý talíř. Nakreslily si svou zdravou svačinku a pomohly sestavit zdravý plán pro kamarády Bruna. Děti se naučily, z jakých potravin by měl být sestavený zdravý talíř. Nakreslily si svou zdravou svačinku a pomohly sestavit zdravý plán pro kamarády Bruna. Děti se naučily, z jakých potravin by měl být sestavený zdravý talíř. Nakreslily si svou zdravou svačinku a pomohly sestavit zdravý plán pro kamarády Bruna. Děti se naučily, z jakých potravin by měl být sestavený zdravý talíř. Nakreslily si svou zdravou svačinku a pomohly sestavit zdravý plán pro kamarády Bruna. Děti se naučily, z jakých potravin by měl být sestavený zdravý talíř. Nakreslily si svou zdravou svačinku a pomohly sestavit zdravý plán pro kamarády Bruna. Děti se naučily, z jakých potravin by měl být sestavený zdravý talíř. Nakreslily si svou zdravou svačinku a pomohly sestavit zdravý plán pro kamarády Bruna.